Наша діяльність спрямована на якісний супровід компаній різних напрямків діяльності. Колл-центр ProDzvin реалізує якісні маркетингові інструменти з виявлення й аналізу цільової аудиторії клієнта, підвищення впізнаваності бренду клієнта, збільшення розміру продажів товарів і послуг.

 

Партнерство з ProDzvin спрямоване на підвищення якості роботи з Вашою аудиторією і збільшення прибутку і обсягу Вашої компанії

 

Чому ProDzvin?

 

Розробка кожного проекту під кінцеву мету клієнта

Ми вміємо задати клієнту правильні питання до запуску проекту. Це забезпечує формування оптимальної респондентної бази, якісні скрипти і анкети для роботи з респондентами.

 

Легка масштабованість вашого проекту в ProDzvin

Чисельність штату наших операторів і кількість проектів в роботі дозволяє нам легко масштабуватись під ваш проект.

 

Аналітична обробка результатів опитування та якісні бази респондентів

Одна з переваг партнерства з ProDzvin - можливість проведення додаткової обробки результатів опитувань з подальшим наданням аналітичних висновків і прогнозів для ринку.

 

Якісне навчання операторів під ваш проект

Команда операторів ProDzvin - базовий інструмент нашої роботи. Наш оператор в розмові з респондентом звучить, як фахівець в сфері вашої діяльності.

 

Технології / програмне забезпечення

Комплексне рішення CRM, автоматичні системи набору, IVR. Ви завжди маєте віддалений доступ до проекту - у міру реалізації проекту ми можемо коригувати скрипти і анкети, прослуховувати онлайн дзвінки операторів ProDzvin.

 

Контроль якості роботи ProDzvin

Кожен етап нашого спільного з вами проекту проходить контроль якості і оцінку ефективності.

 

Замовити послуги колл-центру можна за телефоном +38 (044) 370-87-18 або, написавши нам на info@prodzvin.com.ua